Son Güncelleme: 5 gün önce
Tuncay Eczanesi logo

Tuncay Eczanesi


0
(0)

Silopi ilçesi (Şırnak) Tuncay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Tuncay Eczanesi Şırnak ili Silopi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tuncay Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tuncay Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tuncay Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tuncay Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tuncay Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Haziran 2023 Pazar Şırnak Silopi Nöbetçi Tuncay Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuncay Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuncay Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuncay Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tuncay Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tuncay Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuncay Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuncay Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tuncay Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şırnak İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şırnak ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dünya Eczanesi

Silopi ilçesi (Şırnak) Dünya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bölge Eczanesi

Merkez ilçesi (Şırnak) Bölge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Foria Eczanesi

Beytüşşebap ilçesi (Şırnak) Foria Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Armin Eczanesi

Idil ilçesi (Şırnak) Armin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.